cz | en

eventy | konference | semináře | ochutnávky

Ať již organizujete firemní oslavu, nebo uvažujete o akci pro obchodní partnery či jen tradiční seminář, vždy byste se měli zajímat o kreativní stránku. To jaký budou mít z akce zúčastnění dojem, totiž bude spoluvytvářet i část obrázku o vaší společnosti jako takové. Speciální akce pro partnery, zaměstnance či zástupce médií jsou ve vyspělých ekonomikách tradiční formy networkingu, tedy rozvíjení obchodních příležitostí. Od určitého stádia vývoje firmy je přiměřená forma prezentace a společenských událostí očekávaná. Pomůžeme vám s realizací vaší události tak, aby vám zůstala kapacita pro ty důležité věci, tj. opečovávaní významných hostů a rozvíjení byznysu.

Vsaďte na event

event_point_DJ_gramec

Forma, lokace a velikost setkání pro obchodní partnery mohou ledacos vyjadřovat. Trendem je být jedinečný minimálně do té míry, aby se o ní účastníci zmínili svým známým a přátelům. V případě, že se to povede, povyroste i image společnosti.
Novinky
KIKA v novém již potřetí
KIKA v novém již potřetí

Obchodním domům KIKA se daří, postupně tedy renovují a rozšiřují své prostory. Po produkčním zajištění slavnostního reopeningu v Čestlicích a Letňanech nás nyní čekají České Budějovice.

celý text
Putovní výstava Národní kroniky
Putovní výstava Národní kroniky

"Každá vzpomínka se počítá." Velkoformátové fotografie vybraných osobností propagují projekt, jehož aktéry jsme my všichni. Výstavu během léta a podzimu 2017 přivezeme celkem do pěti měst ČR.

celý text
Plavecká štafeta s VZP
Plavecká štafeta s VZP

Ve třech krajích ČR se uskuteční plavecké štafety, kterými VZP propaguje plavání jako vhodnou formu aktivního odpočinku. Tentokrát soutěží ne jednotlivci, ale celá města.

celý text
#smartpoint

Jsme členy CBC.

Logo
© copyright Smart Point 2011